Mansory má prichystaný Rolls-Royce Wraith a ďalšie Bugatti Veyron

Pri vyslovení mena úpravcu Mansory sa niektorým otvára nožík vo vrecku. Môžu za to niektoré kreácie z minulosti, ktoré boli povedzme, že netradičné. Posledné dve kreácie úpravcu vznikli na dvoch drahých autách, ako inak.

Rolls-Royce Wraith sa dočkal. Dvojfarebná kombinácia karosérie je rovno chrómová, veď prečo nie. Mansory pridalo aj aerodynamický balík doplnkov. Takže pôvodné pekné nárazníky preč. Miesto predného je nový s LED denným svietením. Zmena musela prísť aj na predné blatníky, zadný spojler a strešný spojler. Všetko je samozrejme z karbónu. To, že auto stojí na 22-palcových diskoch obutých do pneumatík Vredestein netreba ani spomínať.

Vo vnútri panuje rovnaká kombinácia farieb ako vonku. A Mansory nezabudlo ani na úpravu motora. V12 s objemom 6,6 litra má po kúre o 79 kW (108 k) a o 200 Nm viac. Celkovo produkuje 544 kW (740 k) a 1000 Nm. Stovka je na tachometri o 0,2 sekundy rýchlejšie za 4,4 sekundy a maximum sa dostalo na 300 km/h.

Druhá húska na šklbanie bolo Bugatti Veyron. Po sérii Vincero spred troch rokov prichádza Vivere. Základné zmeny zahŕňajú nový predný nárazník, kratšiu kapotu a denné svietenie v tvare písmena V. Zozadu jasnou rečou hovorí nový difúzor. Nové disky sú obuté našťastie do cestných pneumatík. No a pre sfarbenie v kombinácii čiernej a bielej si úpravca našiel inšpiráciu v ZOO, v expozícii pánd.