Ochrana údajov vo Volve je dosť slabá (nové fotky V40)

Znova sa stalo to, čo minulý týždeň. Volvu znova ušli nejaké fotky. To asi rieka toku dát ich strhla so sebou zo serverov spoločnosti. Nové V40, ktoré bude odhalené už čo nevidieť je na nich krásne zvonka aj zvnútra. Možné je aj to, že sa len tvária, že ide o únik. Možno to je v skutočnosti celkom vydarený ťah!

Vyzerá, že to, čo sme hovorili minule o spojleri je len v rámci balíku R-Design. V normálnej verzii nie je taký prekombinovaný.

To, že stále mieri na Audi A3 ostáva, okrem neho si chce poradiť aj s budúcim Áčkom od Mercedesu a s najnovšou jednotkou od BMW. Niektoré veci však môžeme očakávať. Nové Volvo V40 bude mať jednoznačne poháňanú prednú nápravu. Takisto sa skôr, či neskôr dočkáme úspornej verzie DRIVe.

Volvo by nestupilo vedľa, keby využije svoje naftové motory D2 a D3. Uvidíme, čím prekvapia. Zostáva len pár dní. Ale vyzerá naozaj sľubne.

Interiéru dominuje klasická stredová konzola typická pre Volvá posledných rokov. A celkové stvárnenie by len ťažko zaprelo, že patrí do jednej rodiny s modelmi S60 a V60.