Miss Slovensko 2015 si prevzala Hyundai i20

Hyundai i20 bez pochýb patrí medzi tie najlepšie autá v triede. Je jedno, či hovoríme o ovládaní, spracovaní, alebo o cene. Dizajn je však subjektívna vec a sú ľudia, ktorí vedia uvažovať len v intenciách koncernu VW. To je slovenské špecifikum.

Ale späť k téme, nová Miss Slovensko pre rok 2015, Lujza Straková si prevzala kľúč od generálneho riaditeľa Hyundai Motor Slovensko, Martina Saitza. No a ten kľúč bol práve od novej generácie i20 s päťdverovou karosériou. Predpokladáme, že auto je s výbavou Style a motorom s objemom 1,4 litra. Rovnakú modrú farbu sme mali v teste so slabším motorom a výkonnejší motor sme skúsili v kuse s hnedou.

,,Je to moje prvé auto v živote a veľmi sa teším, že je to práve Hyundai i20. Jazdím celkom často a dobre a musím o sebe prezradiť, že som zodpovedná a dodržujem predpisy. Toto krásne autíčko si premiérovo vyskúšam na ceste domov do Banskej Bystrice. Už po prvých hodinách čo ho mám však viem, že si budeme na cestách veľmi dobre rozumieť,“ prehlásila čerstvá Miss.

Samozrejme aj my slečne Strakovej želáme veľa šťastných kilometrov v novom aute.

2

1