Fotoreport – Hondy v Piešťanoch

Nedeľa bola po dlhšej dobe konečne pekná, pekná natoľko, niektorí prehodili na letné, vyleštili tátoše a šli trochu zapózovať. V okolí Piešťan bolo pózovanie pod taktovkou Háčka z Japonska. Oprášili sme teda karosériu aj na jednej z tých, ktoré máme v redakcii k dispozícii a vyrazili sme.

Accord Type-R nie je najmladší, ale stále nezaostáva. Zaostával jedine za bielym Prelude, pred ktorým ľuďom padali sánky. Čierny oproti nemu vyzeral ako úplná séria. Dokonca aj na koberčekoch mal vyšité zlatým písmom Prelude. Štýl nadovšetko.

Zostavu doplnili dvaja zástupcovia modelu Civic. EP3 so športovým balíkom bola jediná Honda zrazu, ktorá neožívala nad 6000 otáčok. Tá keby sa tam dostane, tak asi skôr zomrie. Môže za to skratka CTDi. Zainteresovaní vedia. Druhý Civic, EK9 bol trošíčku upravený. Spodná časť niesla hrdo bledomodrú zo vzorkovníka Mini a vrch by ste našli u Opla. Na aute ale bola jednoznačne najpôsobivejšia rozpera medzi zadnými tlmičmi vlastnej výroby 🙂 .

Statický pohľad na zoradenú päticu prebíjal iba zvuk výfukov v hromadných garážach.

Redakčné fotky:

Filip Vido photography:

6 thoughts to “Fotoreport – Hondy v Piešťanoch”

 1. Ten diesel je krásny 🙂
  inak teraz mám biele alu kolesá na zimu, chcelo by to fotku…

  asi poprosím toho huňatého fotografa o láskavosť 🙂
  dobre, dovidenia kolegovia…

  Kira260686

 2. Parádní fotky 🙂 skvělý sraz… čistokrevníci od Hondy zasluhují vždy takové sešlosti 🙂
  A ty fotky pana Filipa, to je opravdu obdivuhodné dílo 🙂 Jen by mě zajímalo, co vzniklo z fotky č.31 😀

  1. To naozaj netusime, to je tajomstvo fotografa, pocitam, ze to nevyslo tak, ako to malo 😉

  2. Diky ORi! Vsetky fotky mam este v notebooku… ale po pravde, foto z foto 31… nemam tusenie :)V podsate som v klube Honda novacik. Na aute som pracoval niekolko rokov, momentalne je este stale v progrese uprav. Do komunity Honda som ale musel vkrocit, kedze su to zvacsa priatelski ludia so „zapalom“ pre danu znacku.

   K fotografii: ak sa mi podari, tento rok znova rozbehnem svoj web, momentalne hybernuje v offline rezime 🙂 Potom dam vediet, ak bude zaujem 😉

Comments are closed.