DeLorean z Návratu do budúcnosti ako externý disk

Externé disky majú veľa farieb, väčšinou však iba tvar tehly. Vlastne sú relatívne jednoducho stvárnené. Strieborné, čierne, modré, ale stále kvádre. Je čas na tom niečo zmeniť. Existuje stránka flashrods.com, kde je riešenie, ktoré môže posunúť preč z šedivého kubistického stereotypu.

Veľké pevné disky tu majú viac tvarov. Jednoznačne najzaujímavejší je stroj času, DeLorean. Kus vybavený pevným diskom je ten, ktorý sa vrátil z minulosti. Hovoria o tom balónové kolesá s bielym pásom, červenými diskami a chrómovými puklicami. Ak nechcete byť takí nápadní, tak je možné nájsť aj model s kolesami prispôsobenými na pohyb po koľajách.

Vstup kábla nie je nijako zvláštne maskovaný a nachádza sa medzi zadnými sedadlami. Cena za takúto štýlovosť na pracovnom stole je 280 dolárov (212 eur) za balónové kolesá a 270 dolárov (205 eur) za vlakové, samozrejme bez poštovného. Kapacita je však iba 640 gigabajtov. Za krásu sa platí.

Ak by však bol DeLorean príliš, stále je možnosť objednať Mercedes SLS, Chvrolet Camaro, Nissan GT-R, alebo Audi R8. Okrem veľkých pevných diskov môžu mať tvar auta aj malé USB kľúče.