Ani Mercedes-Benz S65 AMG nie je blbuvzdorný

Mercedes-Benz S65 AMG sa stal po ukončení výroby Maybachu najluxusnejšou a najvýkonnejšou limuzínou v portfóliu koncernu Daimler. Bohužial ani to mu nezaručilo imunitu voči przniteľom z radu tuningových firiem.

Nemci v CFC Sundern sa do neho pustili. A to nie hocijako, pravým, nefalšovaným gýčovo-nevkusným štýlom. Okrem povinného oblepenia fóliami úbohému, 450 kW (612 k), autu vyparatili ešte iné nárazníky.

Nárazníky však nie sú tragické, sú na počudovanie celom decentné. Prekusli by sme aj výduchy za prednými kolesami. Ale najväčšia nakladačka prichádza pri otvorení predných dverí. Respektíve ich vyklopení. A to je ten kameň úrazu. Odpudzujúce, strašidelné a neadekvátne sú tie slabšie slová, ktoré napadnú pri pohľade na takéhoto úbožiaka.

Ak by to niekoho predsa zaujímalo, tak kapota, strecha a veko kufra dostali fóliu s označením KK-Cocoon Xirallic X50 a ostatné je biela perleť. Bielo-čierne čalúnenie interiéru je skoro jedinou prijateľnou úpravou. CFC Sundern aspoň ukázalo svetu ako sa to nerobí. Veľmi pekne ďakujeme a teraz šup, do normálneho stavu!

Comments are closed.