Aj nová Corvette prechádza zmenami

Corvette sa na trhu ani príliš neohriala a už jej výrobca sunie inovácie a novinky. V prvom rade sa vnútri objaví volant so zrezanou spodnou časťou a vonku nové disky. Vo vzorkovníku farieb zase nájdete dve nové, žltú Corvette Racing Yellow Tintcoat a červenú Long Beach Red Metallic Tintcoat.

Cenník ukáže aj tri nové balíky. Prvý sa volá Twilight Blue Design Package. Dá sa objednať so sivou Shark, striebornou Blade, bielou Arctic a modrou Night Race. Doplnky budú lakované sivou Shark. Verzia bude stáť na leštených diskoch Motorsport. Modrá bude najmä vo vnútri na čalúnení. No a z praktickej výbavy Corvette pridá aj nastavovanie tlmičov Magnetic Ride Control. Na výber bude ešte farba brzdičov, buď sivá, alebo čierna.

Spice Red Desgin Package je obdobou modrej, len interiér bude červený. A nebude sa dať kombinovať s modrou, ale s novou červenou farbou karosérie.

Poslednou novou verziou bude tá schovaná pod názvom výbavy Jet Black Suede Design Package. Príde s tmavými diskami, červeným brzdičmi a zadným krídlom. Na kapote je čierny náduch a po aute sú povešané karbónové štítky. Tiež má Magnetic Ride Control, ale vnútri je zamatové čierne čalúnenie s karbónovými lištami.

Test Corvette C4