Top Gear sa vracia už 27. januára!

Jedna z najobľúbenejších televíznych relácií na svete, Top Gear sa vracia na televízne obrazovky už koncom januára. Ten správny moment naladiť BBC Two nastane 27.1. o 20:00 greenwichského času. Podľa nášho názoru je aj jedna z najlepších a odporúčame pozerať ju v pôvodnom znení, bez akéhokoľvek dabingu, maximálne s titulkami.

Hneď na začiatok príde dlho očakávaný vianočný diel. Je to trochu zvláštne, že až viac ako mesiac po samotnom dátume Vianoc. V už 19-tej sérií bude Jeremy jazdiť s menším autom ako je Peel P50, s ktorým jazdil aj po štúdiu BBC. James vybehne s Bentley Continental GT.

Budú dva tripy, jeden do USA so superšportami a druhý s autami do 1500 libier ku prameňu Nílu. Netreba zabudnúť ani na testy, napríklad Pagani Huayra, či Toyota GT-86. No a páni odpovedia aj na otázku, či je najlepším hothatchom Renault Mégane RS265 Cup, Ford Focus ST alebo Opel Astra OPC.

Na Slovensku je trocha problém s online vysielaním BBC Two, tak odporúčame cez google zadať napríklad BBC Two online stream.

A aby toho nebolo málo, na programe americkom History začne 29. januára americká odnož relácie.

Zdroj: Top Gear