Top 10 nálepiek na prístrojovku novej Fabie

Najnovší prírastok, ktorý Škoda len teraz vytiahla z trúby ponúka niekoľko zaujímavých riešení. Väčšina v rámci nasadenia Simply Clever. Ale to nie je všetko. Nejdeme rozpisovať ani apky do telefónu, ktoré sa pripíjajú k autu káblom.

Ale za 17 eur (480 kč) si môžete vyzdobiť prístrojovú dosku fotkou. Alebo obrázkom. Nebudeme si vymýšľať, ale väčšina zákazníkov tam bude lepiť voloviny. Auto nie je rámik na kozube, ani na kredenci. Takže fotky rodiny? Jasné, každý druhý ich tam bude mať. Natešené mamičky tam vylepia svoju ratolesť, ktorá im ziape spoza chrbta. Veď prečo ich len počuť, keď môžu aj vidieť. Našťastie sú samolepky odlepiteľné a ďalší majiteľ ich môže s prehľadom odstrániť. Kto by sa chcel pozerať na cudzích ľudí?

My máme pár príkladov, čo by ste mohli na adekvátne miesto vylepiť a nebolo by to také prvoplánové.

10. Hyundai i20

Obetovaná príležitosť. Otázky čo keby. Nahlodávanie mozgu. Postupné deptanie, či to rozhodnutie bolo naozaj správne. Určite bolo, alebo nie? Či predsa? Och, čo teda? Nebojte sa, máte správne auto, veď ste si ho poctivo vyberali.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

9. Nyan Cat

Rozpixelovaná mačka s chemtrailami dúhových farieb vo vesmíre. Treba hovoriť viac? Len toľko, že takáto halucinácia sa hodí najmä k modrému interiéru. A keď môže byť na Deadmau5ovom Purrari… Teda tam už na protest automobilky Ferrari nie je. Chystá sa MeowcLaren.

09 - Nyan_Cat_Wide

8. Scéna z Pulp Fiction

Ktorá je známejšia scéna? I dare you, I double dare you mother…… Teda toto bolo tesne potom. S týmto na prístrojovke sa o ukradnutie Fabie nebude nikto pokúšať. Veď ho odradí sám Vincent Vega a Jules Winfield.

08 - pulpfiction

7. Škoda Favorit 136 L Skupiny A

V tom čase mal Favorit 584 zlepšení. Písal sa rok 1994 a Fáčko valilo aj na rally. Toto je asi jediná prístupná fotka rodinného príslušníka. A s radosťou na obrázok pozriete zakaždým, keď prejdete mlákou na plný plyn.

07 - Škoda Favorit 136 L Skupina A 1994

6. Homer a Bender s pivom

Tadá, už je piatok! Teda ešte nie, ale títo dvaja by ho na prístrojovke pripomínali každý jeden deň. I hate mondays.

06 - bender-and-homer-cartoon-hd-wallpaper

 

5. Štart Le Mans

K sivému interiéru a bielemu laku prístrojovky úplný ideál. V roku 1964 sa k autám ešte stále behalo a atmosféra fotky hneď navodí tú správnu aj vnútri malého hatchu, aj keď RS nebude.

05 - Le Mans 1964

4. Japonská Veľká vlna

Máločo je viac upokojujúce ako pohľad na veľkú vlnu. George Clooney to tak v Perfektnej búrke asi nevidel, ale tento obraz je dokonalý.

04 - Great Wave off Kanagawa – small

3. Vlaková búračka v Montparnesse

Ten vlak trčiaci z budovy má brutálnu historickú silu. Len skúmanie fotky zaujme spolujazdca na pár minút. Pár minút, kedy budete mať ako šofér pokoj.

03 - Train wreck at Montparnasse 1895

2. Čas od Salvatora Daliho

Poznáte to, je ráno, ponáhľate sa, kolóna, adrenalín, nervozita, stres, sprosté slová. Pozrete na hodinky a ešte viac sa vytočíte. Ale tieto jasne hlásajú, že už to je jedno a všetko sa pominie.

02 - Salvador-Dali-w

1. Explózia Hindenburgu

Nevieme prečo, ale my by sme do Fabie dali práve tento obraz. Top topov!

01 - Hindenburg-disaster

Len tak mimochodom, obrázky sú v tlačiteľnom rozlíšení. Sú pozbierané z hlbín internetu a vytiahnuté z dávnych archívov. Ak ich použijete, obetujte jednu fľašu vína degustáciou z pivového pohára a pošlite nám fotku svojej prístrojovky.