SuperKia

Fanúšikovia komiksových superhrdinov, majte sa na pozore! Práve vás by totiž mohla zaujať táto špeciálna verzia Kie Optimus Hybrid, ktorá by mala svoj, doslova superkabát, odhaliť na autosalóne v Chicagu.
Na detaily sa nepýtajte, veľa toho nevieme a k spokojnosti nám tak musí stačiť zatiaľ jediný obrázok tohto auta, ktorý značka Kia vypustila do sveta pred oficiálnou premiérou. Z neho je možné odpozorovať, ze hybridný Optimus bude mať aerodynamický bodykit,  červené disky kolies ale údajne aj zníženú hmotnosť. Atletická postava musí byť! No, a samozrejme to najdôležitejšie, na kapote nesmie chýbať to správne logo,  obsahujúce veľké červené „S“.
Pretavenie myšlienky tohto neobvyklého auta do reality bolo uskutočnené v spolupráci s firmou DC, avšak čo je najpodstatnejšie, auto skutočne aj nesie pososltvo supermana, ktorým je pomoc ľuďom. Financie získané predajom tohto exkluzívneho kusu totiž pôjdu na účet nadácie „We can be heroes“, ktorej náplňou je pomáhať ženám, rodinám či deťom v Afrike, ktorých životy sú sťažované hladom a extrémnym suchom v ich krajine.