Priemerný majiteľ Veyronu má ešte ďalších 84 áut

Lifestyle bohatých a nie nevyhnutne verejne známich majiteľov Veyronu je celkom pestrý. Spravodajský portál Bloomberg po konverzácii s Wolfgangom Durheimerom, prezidentom Bentley a Bugatti priniesol zaujímavé konštatovanie.

Majitelia najrýchlejšieho auta na svete (sorry Venom GT od Hennessey, ty si len hračka) majú na výber viac áut. Priemerný majiteľ Veyronu má v garáži ešte 84 ďalších áut. Asi prachy nerieši. A niektorí nekončia pri jednom Veyrone. Teda vlastne na výber toho majú ešte viac, v talóne schovávajú 3 lietadlá a jachtu.

Len na instagrame si stačí pozrieť tieto profily:

@8bc8: Tak tento pán má okrem bieleho Veyronu aj Mini Cooper JCW GP. Že to nič nie je? Tak okrem neho má dva kusy Porsche Carrera GT v žltej farbe, Murciélago SV, dva biele Rollsy kupé od Mansory a ešte Gemballa Mirage, čo je brutálne upravené Porsche Carrera GT. A to sme len pri autách, ktoré stoja za zmienku. Asi sme zabudli na Black Edition SLS AMG. A nemá ich len na okrasu, jazdí s nimi na Goldrush rally, čo je niečo podobné ako Gumball 3000.

http://instagram.com/p/syftcatmLn/

@dutchbugs: Toto je zakladateľ firmy Trust vyrábajúcej periférie pre počítače. Asi je to výnosný biznis, lebo okrem Grand Sport Vitesse má dva ďalšie, jeden zatvorený, čiže kupé a jeden otvorený. Naposledy jeden z nich odel do farieb holandskej polície.

http://instagram.com/p/tYXJGQIRnA/

@mannykhoshbin: Peržan, ktorý v USA zarobil na nehnuteľnostiach, zobral si modelku a postupne rozširuje svoju zbierku hyperáut to nemá ľahké. Okrem modro-čierneho Veyronu má jeden bielo-modrý a mal aj žlto-čierny. Ale to nie je všetko. Vo svojej garáži má aj Mansory Vincero d’oro, čo je dvojmiliónová záležitosť (eurá, ak váhate). Veyrony nie sú jediným autom, ešte v garáži má aj pár Rollsov (Drophead a Ghost pre ženu), SLR Roadster, SLR 722 a klasické SLR, Saleen S7TT, žltú Carreru GT a najnovšie pribudol aj biely McLaren P1.

http://instagram.com/p/toSzICo_NG/

@akramjunior: Vraj je v rodinnej firme distribujúcej zbrane. Lietadiel má pod palcom dosť. A tiež s modrým Veyronom platí pokuty v Paríži aj viackrát denne. Netají sa tým, že rád používa Porsche Cayenne Turbo predchádzajúcej generácie, ale garáž obsahuje viac klenotov. Len náhodne vybrané: pancierovaný Mercedes triedy S, Ferrari 458 Italia, Ferrari F50, Mercedes SLR, Ferrari F12, Ferrari F430 Stradale, Murciélago, niekoľko Range Roverov, Aventador, Testarossa, 575M a tým to nekončí.

http://instagram.com/p/tr4qckxLox/

Aj na Slovensku sú Veyrony, asi tri. Jeden má napríklad značku BA-616TX a druhý BA-202VV.

One thought to “Priemerný majiteľ Veyronu má ešte ďalších 84 áut”

Comments are closed.