Mustang zraz už 16. Júna!

Najväčší zraz Mustangov na Slovensku sa nezadržateľne blíži. Program začne registráciou o deviatej ráno. Návštevníci a účastníci sa môžu tešiť na individuálne šprinty, meranie hluku výfukov/motora, vyhliadkové lety a sexy car wash.

Klasickým sprievodcom bude rádio Rockdivision, ktoré ponúkne naozajstnú hudbu. Do špeciálnej časti letiska v Trenčíne, kde normálne býva hlavný stage festivalu Pohoda budú mať prístup Hlavne Mustangy, ale aj ostatné americké autá a motocykle Harley-Davidson. Akcia je spojená s oficiálnym zrazov automobilov Corvette.

Ak chcete navštíviť túto akciu stačí dať do navigácie nasledujúce údaje:

Trenčianske Biskupice ,Legionárska 127

 S 48.876 27´ V 18.019 38´ /vjazd do areálu/

A čo o zraze píše organizátor, Mustang Club Slovakia?

Zraz Mustangov Slovenska je najväčším stretnutím majiteľov kultových áut Ford Mustang s fanúšikmi tejto automobilovej značky. Návštevníci si na ňom môžu pozrieť viac ako sto mustangov a US cars. Osobne alebo divácky sa môžu zúčastniť na súťažiach sprevádzaných obľúbeným pálením gúm alebo si užiť vietor vo vlasoch pri spanilej jazde. Počas Zrazu Mustangov bude na Letisku Trenčín prebiehať aj obľúbená akcia Power Fest, takže všetci autičkári a fanúšikovia krásnych áut sa majú na čo tešiť !

Zraz Mustangov Slovenska organizuje občianske združenie Mustang Club Slovakia, ktoré vzniklo v roku 2008 s cieľom združiť majiteľov a fanúšikov kultového automobilu Ford Mustang a poskytovať poradenstvo pri kúpe a rekonštrukcii všetkých generácií týchto vozidiel.

MIESTO : Letisko Trenčín

DÁTUM : 16. júna 2012

ČAS : 9:00 – 19:00

Návštevníkov Zrazu Mustangov čaká program spojený so štýlovými autami a všetkým, čo k nim patrí. Návševníci si budú môcť vychutnať adrenalín individuálnych šprintov alebo merania hluku. Bodkou za 5.Zrazom Mustangov bude spanilá jazda všetkých legendárnych áut, na ktorú sa len tak nezabudne.