Monte Carlo opantalo viac modelov Škodovky

Fabia Monte Carlo bola, teda vlastne aj je, najkrajšie vyzerajúcou verziou malého hatchbacku. Nevyzerá až tak vysoko a úzko. Dokonca vyzerá agresívnejšie ako športová verzia RS. No a okrem toho, že bude pokračovať aj naďalej, pribudnú k nej tri ďalšie modely.

Na začiatku monackej ponuky bude hrdo stáť Citigo. Krpec môže výbavu kombinovať s benzínovým motorom, ale aj s plynovým CNG G-Tec. Čierne pätnásťpalcové disky na papieri nevyzerajú ako veľké, ale treba mať na pamäti, že auto sa dá vopchať aj do kúpeľne v paneláku (obrazne). Citigo Monte Carlo roluje 15 milimetrov bližšie k zemi a dynamiku podtrhuje fólia v spodnej časti dverí. Vo vnútri zase C MC získalo trojramenný volant, čierny strop a Monte Carlo poťahy.

SKODA

Nad Fabiu sa tesne dostane Rapid Spaceback Monte Carlo. Rámik masky vpredu nebude klasicky chrómový, ale čierny. Zatmavené sú aj svetlá, takže predok pôsobí agresívnejšie. Rapid Spaceback bude stáť na šestnástkach, alebo sedemnástkach čiernej farby. Vo vnútri dominuje červené prešívanie všetkého možného, od volantu po manžetu radiacej páky. Model vychádza z výbavy Ambition a bude kombinovaný s tromi benzínovými a dvomi naftovými motormi.

Skoda Rapid Spaceback Monte Carlo

Najväčším Monte Carlom, okrem samotného mesta, bude Yeti. Samozrejme z ponuky Škody. Ten pre sériu získal čierne prvky. Maska chladiča, predný a zadný spojler a strecha, to sú tie čierne časti. A ešte vlastne aj disky s priemerom 17 palcov. Niečo nesedí. Nárazníky vyzerajú akosi športovejšie. Naviac svetlá svietia bi-xenónmi. Športový charakter sa prejavuje aj vnútri najmä trojramenným volantom a koženým prešitím pák. Yeti Monte Carlo tiež, podobne ako Rapid Spaceback vychádza z verzie Ambition a ponúkne tri benzínové a tri naftové motory.

SKODA