G-Power je oficiálne v Českej republike

Nemecký úpravca vozidiel BMW, spoločnosť G-POWER, oficiálne vstupuje na český trh. G-POWER je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú technickú fascináciu a každodenné výzvy. S produktami tejto spoločnosti sa totiž dostanete do pozície nekompromisného hráča, ktorý je schopný poraziť akúkoľvek nástrahu či už v podobe krvavo červenej placky z Maranella, alebo rozzúreného býka zo Sant’Agata. Pre G-POWER nie je žiadna výzva dostatočne veľká.

Cieľom úpravcu je premeniť skvelý stroj z dielní BMW v diamant. Individualita, technická vyspelosť a konečná športovosť je základným mottom. Veľa klientov v dnešnej dobe hľadá spôsob ako sa odpútať od davu a byť sám sebou, poukázať na svoj životný postoj a prejaviť svoje túžby, pričom narazí na problém, keď zistí, že to nie je vôbec samozrejmé. Dnes sú masové aj také značky ako Ferrari. V G-POWER chcú, aby každý vyrobený produkt bol unikátny. Môžeme hovoriť o sériách, ale žiadny kus nikdy nebude rovnaká.

„Najdôležitejšie je však fakt, že od tohto okamihu si môžete autá G-Power, a to nové, ako aj skladové objednať priamo v Českej republike. Ak už BMW vlastníte, nie je nič jednoduchšie než si ho u nás nechať upraviť podľa Vašich konkrétnych predstáv. Ku každej úprave pristupujeme úplne individuálne k maximálnej spokojnosti našich klientov. Pre každý model BMW ponúkame kompletné performance a vizuálne sady k maximálnej individualizácii v prvotriednej kvalite. Každé BMW ladíme k technickej dokonalosti a ide nám predovšetkým o jazdné vlastnosti a výkon. Model M5 Hurricane RR je držiteľom svetového rekordu v maximálnej rýchlosti medzi produkčnými sedanmi s výsledkom 372 km/h. Na dvestokilometrovú rýchlosť tento model zrýchli za 9 sekúnd! Zvonku však nepôsobí príliš nápadne a už vôbec nie gýčovito. Performance je naším cieľom už aj v Českej republike,“ povedal hovorca českého G-Poweru.

Český dealer tak pohodlne ponúkne produkty od kolies, cez riadiace jednotky, kompresory, podvozky, bodykit, výfuky až po hotové autá pre všetky modely značky BMW ako súčasné tak aj minulé.

Viac informácií a kontakt záujemcovia nájdu na internetovej stránke http://www.g-power-praha.cz

G-POWER môžete podporiť aj na oficiálnej Facebook page