Dartz má lepšie auto ako je prezidentský Trumpov Cadillac

Generál Admirál Alladin madafaka sa hlási. Jeho auto je predsa lepšie ako Trumpov nový Cadillac. A aj krajšie, veď má zlatý chrómový povrch, bejbe! Donald môže generáladmirálovi len závidieť. Síce Beast, ako Cadillac nazývajú, ponúka maximálnu bezpečnosť, ale Dartz Black Alligator môže mať zlatú chrómovú farbu. To si prezident US and A dovoliť nemôže.

V Black Alligator je niekoľko kusov mobilu Vertu s concierge službami. Jasné, aj Donald má pár ľudí, čo takéto záležitosti vybavia, ale nemá v základnej výbave tie Vertu. Lotyšský automobil má ešte dostupné AK-47 pre rýchly prístup a rýchle vyriešenie zjednávania ceny na trhu s ovocím napríklad. Paparazzi ostanú v šoku z elektricky nabitých kľučiek.

Interiér Beastu je určite fajn, ale Dartz má okrem kože aj tlačidlá z 14-karátového zlata a až 292 diamantov. Ale najvynikajúcejším prvkom výbavy je vyzliekacia kamera vpredu. Nikto nevie ako funguje, ale vďaka nej sa môže Alladin rozhodnúť, či chce konkrétny kus, slovami Donalda: Grab by the pussy. Takže, či jej chce chytiť mačiatko.

Obrázok Beastu zdieľal na Twittri Bill Whalen. A Dartz ponúka aj vodku! Cadillac taký šmak v ponuke nemá.

A teraz mačiatko na záver