911 Club Coupe exkluzívne len pre členov klubu

Ak ste členom Porsche Clubu, tak vedzte, že máte šťastie. A pokiaľ k tomuto šťastiu máte ešte aj voľných 142 831 euro, jedna z trinástich exkluzívnych 911 Club Coupe môže hrdo pakovať aj pred vašim domom.

Ani toto však nestačí. Ak spĺňate horeuvedené podmienky, môžete sa zaradiť do zlosovania a dúfať, že vytiahnu práve vás a budete si konečne môcť jeden kus kúpiť.

Porsche sa totiž rozhodlo pri príležitosti osláv 60.výročia založenia Porsche Clubu vyrobiť 13 kusov modelu 911, nazvaného jednoducho Club Coupe. Jeden z týchto exemplárov sa stane majetkom oficiálneho múzea značky, kde sa uskutoční aj jeho premiéra.

A čo je vlastne na tejto limitovanej edícii 911 Carrery S také špeciálne? Začnime výkonom, ktorý sa vďaka powerkitu podarilo zvýšiť na hodnotu 316 kW/ 424 koní. Vzhľad vylepšuje balík nazvaný SportDesign. Zelený lak karosérie „Brewster Green“, 20“ disky kolies SportTechno budú spoznávacím znamením tohto špeciálneho modelu, ktorý sa pýši aj takými prvkami individualizácie ako nápismi na bokoch karosérie.