Temný rytier v Phantome Metropolitan

Tento Phantom je iný. Je temný. Je Metropolitan. Temný rytier v ňom ani nie je, ale sa naň len z diaľky díva zo svojho Tumbleru. Má v sebe niečo temné, alebo niekoho temného? Rolls-Royce Metropolitan vznikne v počte 20 kusov.

Každý z Bespoke Rollsov bude lakovaný odtieňom Darkest Tungsten. Takže už zvonka to je temnota. Na laku bude samozrejme rukou maľovaná línia coachline so siluetou mrakodrapov.

Vnútro sa nesie v desaturovaných farbách, až na obklady. Sivé kožené čalúnenie Aetherius Grey nevytvára ani trochu eufórie. Drevené prvky sú jediným výrazne farebným prvkom. Skladajú sa až z 500 kusov a ich tvorba trvá niekoľko dní. Znázorňujú rôzne pohľady na mesto.

Takže zrolujte päťstoeurovku, vysypte si na stolík obľúbený biely prášok, vyrovnajte si ho do jednej línie platinovou Visou a dajte si dávku instantnej farebnosti. Určite bude mať aplikovaná z dokonalých drevených stolíkov silnejší efekt. A nebude vadiť ani sychravé počasie vonku, ani závistlivci. Ale na zlepšenie dňa stačí aj pohľad na dokonalé drevené obklady.