TechArt sa zavŕtal do Porsche Macan

Porsche postavilo niečo, čo je veľkosti Tiguana, či Kugy. Takže sa snaží zlepšiť predaje. Prečo? Aby bol vyšší zisk, ale aj kvôli tomu, aby mohli vznikať modely ako 918 Spyder, či GT3 RS a podobné špeciality. Takže žije, aby mohli žiť aj špeciality.

Ale zase tak zle nevyzerá. A keď sa k nemu pridá úprava od TechArtu, tak to je celkom pozerateľné. Je to ako trojminútová verzia Titanicu. Je tam všetko, čo treba, dá sa na to pozerať a nie je to úplná nuda. No, teraz konkrétne. TechArt pridal na karosériu predný spojler nárazníka, strešný spojler vzadu, difúzor, rozšírenia blatníkov a prahy. Všetky komponenty sú z ľahkých polyuretánových vlákien, technológia sa nazýva RIM (Reaction Injection Molding). Má zaručiť ľahkosť použitia, lakovania, inštalácie a tiež údržby.

TechArt ponúkne aj nový volant s pádlami, športové sedadlá, upravenú prístrojovú dosku, stredovú konzolu a dverové panely. Auto môže stáť na dvadsiatkach, či dvadsaťjednotkách. Úpravca hovorí, že v blízkej dobe pribudne aj možnosť upraviť riadiace jednotky motorov. Program pre Macan bude hotový už v auguste.