Range Rover Evoque od Startechu s novým kabátom

Brabus, dvorný úpravca Mercedesu má divíziu, ktorá sa venuje kadečomu. Preto jej nerobí problém zobrať Chrysler, alebo po novom aj Range Rover a spraviť ho na svoj obraz.

Približne mesiac dozadu sa predstavila biela verzia malého Rangieho. Teraz na Dubajskom autosalóne prišla na radu čierna. Bodykit je stále rovnako agresívny, ale čierna farba ponúka niečo, čo by biela nemohla. Kombináciu s červenou farbou.

Na novej verzii je teda čierna karoséria doplnená kontrastne červenou strechou, čierne kolesá majú tiež červené časti a čierna predná maska vyzerá akoby mala dva krvavé očné zuby. Žiadna Buffy, ani Twilight, toto je scéna z originálneho Drakulu!

Vnútro pokračuje v podobnom štýle a farebnom prevedení. Komplet celý čierny, iba sedadlá sú červené s čiernym pásom a prístrojová doska má hliníkové obloženie.

Startech sa zameral aj na jazdné vlastnosti. Alebo skôr zmarenie tých terénnych, ktoré babyRange mal. Karoséria sedí bližšie k zemi o 3,5 centimetra a kolesá majú v skutku neoffroadový priemer dvadsať až dvadsaťdva palcov.

Úprava motorov je ešte stále v štádiu príprav, ale minimálne pri naftovej alternatíve to nebude predstavovať problém.