Niekedy nie je úprava historickej 911 hriechom

Úpravy historických Porsche sú veľmi kontroverzné. Napríklad výtvory Rauh Welt Begriff sú na jednej strane krásne a dokonalé, ale z druhého pohľadu sú znehodnotením tradičných verzií modelov auta. Taký Magnus Walker, alebo Singer skôr ponúkajú dôkladnú reštauráciu auta.

DP Motorsport zobral Porsche 911, model 964 a tiež ho prekopal. Ale nevyzerá to nijako zle. Auto má ABS, posilňovač riadenia a posuvnú strechu. Ale to boli veci, ktoré boli na aute už pred návštevou dielní. DP Motorsport dodalo bodykit z kompozitných materiálov a zelené sfarbenie s matným čiernym krytom predného kufra.

Úpravca ponúka možnosť zvýšenia výkonu začínajúcu na 213 kW (290 k) pri objeme 3,6 litra a končiacu na cifre 243 kW (330 k) s objemom zväčšeným na 3,8 litra. Historické auto nepokazia ani tlmiče Bilstein, ani sedemnástky pripomínajúce kúsky Fuchs.

Vnútro je zamerané na športové variácie. Momo volant dopĺňa športové sedadlá s dobovou témou a otáčkomer dostal rovnakú farbu ako karoséria zvonka. Okrem limetkovej zelenej úpravca ponúka sivú, oranžovú a žltú farbu laku.