Mazda 3 uväznila dôchodcov na 13 hodín

Titulok je hodný akéhokoľvek bulvárneho plátku. Ale horšie je, že sa také niečo naozaj stalo. Tak si predstavte situáciu. Máte starých rodičov. Tí majú jeden geniálny nápad. A to vymeniť svoje staré auto za také, ktoré je úplne nové s novými spôsobmi ovládania. A naviac japonské.

No a dôchodcovia s vekom 65 a 68 rokov z Nového Zélandu si kúpili rovno Mazdu 3 s inteligentným kľúčom. A problém bol na svete. Auto sa zamklo. Sa zamklo znamená, že ho asi nejako zvnútra zamkli. No a vonku nechali aj návod aj kľúčenku, o ktorej si mysleli, že je nutná na odomknutie.

Tak starý pán, keď už boli uväznení, začal trúbiť. Lenže zvuk trúby sa stratil medzi výbuchmi. Vždy je treba mať plán B, tak sa vrhol na okno so zdvihákom. Ale ani to nešlo. Verte, že rozbiť bočné okno nie je ľahká záležitosť. Takže plány zlyhali. Plán pomačkať všetko, čo v aute je nebol, takže čakali.

Po trinástich hodinách bola dáma v rokoch v bezvedomí, alebo tuho spala a pán ťažko dýchal. Veď sedeli vo fungl novom aute, ktoré ešte nevysmrádlo. Záchranári zadelili, že ešte polhodinu a mali by z nového auta rovno truhlu. Ale našťastie sa budú naďalej radovať z nového vozidla a budú sa môcť zamykať, koľko budú chcieť, lebo im bolo vysvetlené, ako funguje centrál.

Keby si kúpili viac dumb auto ako smart, tak by sa im toto asi nestalo. Vlastne, ako je možné, že si kúpili Mazdu 3 a nie HSV Maloo?

One thought to “Mazda 3 uväznila dôchodcov na 13 hodín”

  1. Zdravim keby si prečítali manuálna, kufrové dvere sa dajú otvoriť zvnútra.

Comments are closed.