L.S. & C.K. a Mercedes SL

Takže, na začiatok si vysvetlime, kto je kto. L.S. je Lara Stone – dánska supermodelka a tvár módnej značky Calvin Klein, ktorá sa v našom príbehu skrýva za iniciálami C.K. Posledného aktéra s označením SL sme vám podrobne predstavili pred nedávnom, avšak pre pripomenutie, pochopiteľne ide o nový Mercedes SL.

To, čo túto trojicu spája, je propagácia novej kolekcie značky Calvin Klein. Lara Stone sa zhostila role modelky a nový Mercedes SL poslúžil ako istý druh kulisy. A treba uznať, že tento „párik“ spolu pôsobí skutočne príťažlivo. Či je to viac zásluha Mercedesu alebo Lary, to musí posúdiť už každý sám na základe svojho osobného vkusu a preferencií.

Americký fotograf a filmár Alex Prager, ktorý je „páchateľom“ celej tejto akcie, sa podľa svojich vlastných slov najradšej inšpiruje v dielach slávnych umelcov ako Alfred Hitchcock či Federico Fellini. Stačí sa pozrieť na priloženú fotografiu a človek okamžite zistí, že hovorí pravdu. Lara, ovešaná kuframi, stojaca pri čiernom kabriolete zaparkovanom medzi poliami, so zamračenou oblohou a letiacimi vtákmi v pozadí,  skutočne pôsobí ako reinkarnácia z Hitchcockovho filmu. Samotný fotograf opisuje celú tuto scenériu nasledovne : „Krásna žena stojí v pustatine, držiac v rukách kufre. V tejto modernej verzii Filmu Noir sa z tejto blondýny stáva žena na úteku pred blížiacim sa tornádom, kde na tento účel použije práve SL Roadster. „

Krátky zostrih z priebehu celej tejto akcie si môžete pozrieť v priloženom videu. Príjemné sledovanie!