Honda CR-V bude prejde na temnú stranu sériou Sport Line

Začnime pekne po poriadku. Po tom, čo sa na trhu objavil nový Jazz prichádza aj CR-V s označením e:HEV, čo bude zastrešovať vozidlá e:Technology. Po novom teda modely s elektrosúčasťou budú mať modré lemovanie loga automobilky. Inak sa toho s touto novinkou veľa nemení a CR-V ostáva rovnako dobrá ako doteraz. S príchodom e:HEV automobilka ponúka prepracovaný softvér hybridného systému.

Novinkou však bude výbava Sport Line. Nám najviac sedí na takto vybavenom aute čierna perleťová farba Crystal. Ladí totiž so zatemnenými svetlami a ostatnými tmavými prvkami. Zase na alternatívnej bielej sú výrazne kontrastné. Aj to je fajn. Temné detaily sú napríklad v predných svetlách, na zrkadlách a na viacerých miestach je tmavý chróm. Do temnej atmosféry prispievajú aj disky kolies, z ktorých vizuálne nevytŕčajú ani matice.

Podobné tematické prvky sa ukazujú aj v interiéri. Rám klimatizácie a infotainmentu má čierny povrch tiež. Na volante, systéme radenia prevodov a kľučkách dverí našiel uplatnenie čierny lakovaný plast. A zážitok umocňuje čalúnenie stropu čiernou látkou.

Sport Line bude v ponuke už za 37 090 eur za verziu s pohonom prednej nápravy. Štvorkolka, tiež e:HEV bude stáť o 2 000 eur viac.