Holanďanom Ferrari 458 nevonia

Ak máte veľa peňazí a zbytočné Ferrari 458 spolu plus naviac trpíte nedostatkom pozornosti, tak zájdite do Holandska a situácia sa zmení. Nenarážame na legálne verejné domy, ani na legálny predaj konopy siatej.

Výlet vás zbaví časti peňazí a „nudného“ tvaru Ferrari. Firma Ugur Sahin Design sa chce stať niečim ako Pininfarina a postavila na základoch Italie svoj prvý globálne známy model, vystupujúci pod názvom Project F.

Agresivita autu nechýba, ale nám vzdialene pripomína koncept Renault Dezir. Tiež je športový, radikálny a pritom príjemný na pohľad aj napriek agresívnym tvarom. Z profilu zase pripomína kreácie od Švédov z Koenigseggu.

Na aute sú zaujímavé všetky prelisy, najmä dva nad hlavami posádky. Do auta tak vleziete aj s prilbou. Ugur Sahin Design zatiaľ nepotvrdil sériovú produkciu, ale dostatok peňazí dilemu určite vyrieši. V súčasnosti je Project F najznámejší, ale v roku 2011 USD predstavila na výstave Top Marques v Monaku koncept Soleil Anadi so základom v Chevrolete Corvette.