Dacia ten pick-up z Dusteru spraví

Pick-up na základe Dusteru už na pretrase bol. Veď ho automobilka vytvorila s RDM (Romanian Domestic Market) karosárskou dielňou. A vznikne až 500 kusov. Lenže ten vyzerá dosť industriálne, aj keď využiteľnosť bude na dobrej úrovni.

Lenže na nadchádzajúci autosalón v Sao Paule si Dacia pripravila… Teda vlastne u nás by to bola Dacia, v Brazílii to je Renault. Takže Renault si pripravil svoj rumunský model s názvom Duster Oroch. Ale zatiaľ bude iba ako koncept pre autosalón. Určite sa bude musieť zopár detailov pomeniť. Veď pick-up pôsobí honosnejšie ako Volkswagen Amarok.

Renault zadnú časť pripravil špeciálne na prevoz kiteboardov. Takisto vzadu má dve dozadu smerujúce kamery pokrývajúce uhly 80 a 140 stupňov. Duster Oroch ponúkne priestrannú kabínu, veľkú svetlú výšku a stojí na pneumatikách s rozmerom 255/60 R18.

Koncept v stredovej konzole v interiéri integruje displej na navigačný a zábavný systém. Teda, ak sa takýmto smerom vyberie aj nástupca bežného SUV Duster, tak to bude fakt poriadny predajný trhák.

One thought to “Dacia ten pick-up z Dusteru spraví”

Comments are closed.