Bude Marshall aj pre autá?

Kto nepozná značku Marshall, asi nevie veľa ani o žánri hudby zvanom rock. Marshall vyrába legendárne zosilňovače. Doteraz však nevyrobil, počas celej svojej 50-ročnej histórie žiaden domáci ozvučovací systém. Slúchadlá nepočítame do tejto kategórie.

Teraz však prišla tá chvíľa. Marshall predstavil Hanwell, aktívny reproduktor vytvorený na reprodukciu rockovej hudby z akéhokoľvek zariadenia. Úžasné! Ak vám vŕta v hlave, čo Hanwell znamená, je to názov prvého obchodu Jima Marshalla.

Cena nie je známa, ale detaily sú famózne! Analógový vypínač, klasický potenciometer na hlasitosť a tóny a samozrejme koženkový poťah. Pri pohľade na vizáž je asi jedno ako hrá. Aj keď bude reprodukovať úplne čisté tóny a z MP3 v iPode spraví niečo nadpozemsky dokonalé, nebudete si ho kupovať kvôli zvuku, ale kvôli tomu ako vyzerá. Jediná škoda, že stupnice nejdú až k číslu 11.

Možno sa dočkáme a Marshall vytvorí niečo aj pre automobilový priemysel. Veď Fender sa už spojil s Volkswagenom pri tvorbe Beetlu. Možno má niečo štýlové v zálohe aj Marshall.