Bentley Mulsanne kontra Wi-Fi router

Mulsanne je skoro dokonalé auto. Tvary sú decentné a nemajú tendenciu podľahnúť času, motor poskytuje dostatočný výkon na svižnú jazdu na úrovni niektorých superšportov a pritom si môžete užívať komfort, aký nie je zrejmý ani v obývačkách 90 percent populácie.

Ale aj dobré sa dá zlepšiť a preto Bentley prišlo s troma novými farbami, Dark Cashmere, Portofino a Damson. Na vonkajšok zmien stačilo. Ostatné sú vnútri.

Tam pribudlo miesto, kam si môžete odložiť svoj smartfón. Zákazník bude môcť pri konfigurácii zaškrtnúť políčko Comfort Specification, čo poskytne zadným pasažierom komfortnejšie opierky hlavy, opory na nohy a vankúše plnené kačacím perím. Fakt!

Entertainment Specification zase prinesie osempalcové displeje, DVD prehrávač a 20 gigový pevný disk. No a tiež ponúkne aj zvukový systém Naim. V tomto prípade zadné stolíky na operadlách predných sedadiel s prehľadom prichytia iPad a bezdrôtovú klávesnicu.

Ak sa vám zhnusí to, čo vonku vidíte, môžete zatiahnuť závesy. Ale samozrejme nie ručne. Elektricky, ako inak? No a čo s tým Wi-Fi? Mulsanne môže byť vybavený Wi-Fi routerom na vytvorenie vlastnej siete so špeciálnou anténou na zosilnenie signálu.

Tienistá stránka celého auta je, že väčšina ľudí nezaplatila takú sumu ani za bývanie a dve autá do rodiny.