Predajňu a servis Citroën nájdete už aj v Dubnici nad Váhom

Trenčiansky kraj to nemal s predajcami automobilky Citroën ľahké. Kým jeden je stabilne v Novom Meste nad Váhom, trenčiansky díleri prichádzali a odchádzali. Teraz ale v regióne zasvietila nová adresa na mape dílerov. Je ňou predajňa v Dubnici nad Váhom vybavená aj značkovým servisom. O tohto dílera sa pričinil pán Hilka s tímom.

Hneď vedľa ďalšieho dílera na začiatku Dubnice v smere od Ilavy je nový showroom Citroënu s charakteristickými dizajnovými prvkami. Tmavá fasáda a výrazný hliníkovo pôsobiaci nápis sú poznávacími znameniami a predajňa sa už pýši aj novým logom automobilky.

Slávnostné otvorenie prebiehalo výborne a Dávid Hilka mi ku situácii povedal, že v rozšírení portfólia o značku Citroën vidia príležitosť a kompletizáciu ponuky vozidiel vo všetkých bežných sférach. Takisto je Dubnica celkom významná z pohľadu priemyslu a počtu ľudí, ale tiež okolitej spádovej oblasti.

Samotná udalosť bola veľmi príjemná s programom, moderovaním, ale aj vy príhovormi nielen Hilkovcov, ale aj riaditeľa Citroënu na Slovensku. Ale zaujalo ešte niečo. Prvýkrát naživo som videl nový Citroën Berlingo. A je parádny!

Kolega Peter o ňom nedávno písal a naživo, v zelenej farbe, vyzerá vynikajúco. Na porovnanie som mal hneď vedľa pôvodnú verziu, ktorá stále vyzerá dobre, ale popri tej novej akosi zostarla. Novému Berlingu dáva nový dych nielen vylepšená predná časť, ale aj upravený interiér.

Hilkovcom s modelmi Citroën rozhodne držím palce a do showroomu sa ešte pôjdem pozrieť aj počas bežných dní, keď už budú vnútri postavené jednotlivé modely.