Posledný Veyron bol posledný, ale…

Bugatti na autosalóne v Ženeve predstavilo posledný Veyron s poradovým číslom 450. Prezentoval sa tvárou v tvár tomu úplne prvému. Na porade v Nemecku istotne odznelo niečo ako: Well, zis iz z last of zem (Well, this is the last of them). Odporúčame povedať si to s prízvukom Arnolda Schwarzenegra pre dokonalosť prejavu.

Lenže posledný Veyron La Finale nebol posledný. Teda vlastne bol, ale nie je. Poradové číslo mu ostáva, len automobilka vypustila do sveta ďalší kus. Ale z minulosti, Cristal Edition 1 de 1 je predposledný kus.

Auto si špecifikoval Prince Ting z Čínskeho klubu hyperáut. Cristal Edition mu prišla ešte pred ukončením produkcie najmasovejšieho auta zvládajúceho 400 km/h. Čo je na ňom zvláštne? Je biele. To je v pohode, ale ružové detaily z neho robia auto skôr pre Paris Hilton ako pre ktoréhokoľvek muža. Ale proti gustu… Kým zvonka je to ešte ako-tak, ružové vnútro až oči vypaľuje. Ak sa to Zhengovi Tingovi páči, tak dobre pre neho. My by sme radšej brali niektorý kus z legendárnej série, alebo ten úplne posledný.