Po Jumperi prišli s modernizáciou aj Boxer a Ducato

Styling dodávok je o niečom inom ako pri osobných autách. Môže za to úplne iný životný cyklus modelov. Kým normálny osobák má približne 7-8 rokov, dodávka musí vydržať aj 12 a niekedy trochu viac.

Peugeot Boxer ako brat Citroënu Jumper pripravil podobné zmeny. Nové tvary prednej časti akoby z oka vypadli kompletnej rodine dodávok. Inovovaný Boxer prichádza s menšími prednými svetlami, ktoré využívajú aj LED pásik. Pre model s levom na prednej maske sú štýlovo zatmavené, čím pôsobia tajomnejšie. Taktiež predná maska využíva malý nápis Peugeot pod znakom, ako pri osobných autách. Ešte samozrejme automobilka siahla aj na tvar zadných reflektorov. Nie však celkový, ale rozmiestnenie jednotlivýh prvkov.

Fiat Ducato sa dostal pod totožný nôž plastických chirurgov. Podobne ako bratia pridal do menších svetiel denné svietenie. Na rozdiel od Peugeotu však zatmavenie neprišlo. Aj interiér sa priblíži tomu, čo dodal dvojitý šíp. Pri Ducate je však veľká pravdepodobnosť, že rovnaké zmeny dostane ja americký RAM ProMaster. Pod prednou kapotou pracanta z Talianska budú naftové Multijety s 84 kW (115 k) pri dvojlitri, 95 kW (130 k) pri 2,3-litri a 132 kW (180 k) pri obrovskom štvorvalcovom trojlitri.