G-Performance na PAV Dobšinský kopec

Tento víkend, 19.-20.07.2014, sa pod záštitou FIA uskutoční podujatie zaradené do európskeho hodnotenia pretekov do vrchu, Dobšinský kopec. Aj napriek tomu, že sa tím G-Performance tento rok sústreďuje na preteky SRP a MRC, nemôže si nechať toto významné domáce podujatie ujsť.

Viac prezradil talentovaný jazdec tímu, Dennis Zeťák: “Na Dobšinú sa špeciálne teším, pretože som tu ešte nikdy neštartoval. Ešte ako malý som navštevoval Dobšinský kopec len ako divák, takže sa na to tento víkend budem pozerať z úplne iného pohľadu a na to sa už veľmi teším,” neskrýva svoje nadšenie z blížiaceho sa podujatia.

“Nedávno som sa bol učiť trať s legendou Dobšinského kopca Julom Končekom, ktorý mi dal zopár rád a tak si viac menej na tento pretek verím. Všetko sa ale ukáže v prvých tréningoch. Vozidlo prešlo nejakými zmenami a dúfam, že auto bude o niečo lepšie fungovať a že prekvapím časmi aj sám seba.

Cieľom je hlavne dojsť pretek až do konca a nejaký dobrý výsledok bude len bonusom, pretože mam v triede výkonovo silné vozy a na ne si hore kopcom netrúfam.”

2014.g.performance.ide.do.dobsinej.01 2014.g.performance.ide.do.dobsinej.03Zdroj textu: G-Performance

Dennisa  a tím G-Performance podporujú:
reklamni_partneri