Fotogaléria z výstavy „Motocykel 2012“ v Inchebe

V sobotu ráno sme sa vypravili do Bratislavy, konkrétne na výstavisko Incheba, kde v tom čase prebiehala výstava „Motocykel 2012“.

Neboli to však len motorky, ktoré tu návštevníci mohli vidieť. Svoju, aj keď menšiu, expozíciu tu mali aj lode a člny. Vstupenka nám ďalej prezrádzala, že na svoje by si mali prísť aj cyklisti a rybári. Ehm, nadšení ale asi príliš neboli, keďže počet stánkov v rámci týchto dvoch odvetví bol skutočne iba symbolický.

Vráťme sa však k motorkám, veď hlavne kvôli nim sme do Bratislavy cestovali. Prítomných bol pomerne slušný počet značiek, ako napríklad Yamaha, Ducati, Suzuki či Honda. Niektoré sa blysli rozsiahlou expozíciou, iné usmiatymi hosteskami či príjemným a odborným personálom, ktorý ochotne pomohol a zodpovedal vaše dotazy. Tak tomu bolo napríklad v stánku firmy GPI Centrum, zaoberajúcej sa predajom doplnkov a príslušenstva pre motocykle. Áno, výstava totiž nebola iba o samotných motorkách, ale aj o všetkom ostatnom, s nimi súvisiacom.

Prejsť všetky stánky nám trvalo zhruba 45 minút, rozsahovo sa teda jednalo o dosť skromné podujatie. Organizátorom však budeme držať palce a dúfať, že kvalita aj kvantita budú mať v ďalších rokoch stúpajúcu tendenciu.