Dočkáme sa v Ženeve dvoch nových „býkov“ ?

Po internete sa začali šíriť chýry, že automobilka Lamborghini dorazí na marcový autosalón v Ženeve s dvoma novými modelmi.

V súčasnej dobe vyrába slávna firma zo Sant’Agata Bolognese dva modely, ktorými sú Aventador LP700-4 a Gallardo. Poďme teda trochu zašpekulovať nad tým, čo za novinky by mohli doraziť do Ženevy. Gallardo je na trhu relatívne krátko na to, aby bolo pravdepodobné, že by sa dočkalo svojho nástupcu už o mesiac. Na druhú stranu,  nie je vylúčené, že by Lamborgini vo Švajčiarsku predstavilo koncept, ktorým by sa nové Gallardo mohlo v budúcnosti inšpirovať.

Ďalšou, o dosť reálnejšou alternatívou, je Aventador Roadster. O ňom sa šepká už dlhšiu dobu, isté zdroje dokonca tvrdia, že maskovaný Aventador s otvorenou strechou už nejaký ten čas brázdi cesty za účelmi testovania. V tomto prípade by sa teda nejednalo až o také veľké prekvapenie.

Do začatia autosalónu v Ženeve, ktorý sa koná vždy tradične v marci, zostáva už iba mesiac, takže rozlúštenia tejto hádanky sa dočkáme čoskoro.