Do GLE od TopCaru sa asi treba prezúvať

Mercedes GLE je nástupca MLka, to sme si už v teste GLE500e objasnili. Ale stále je celkom príjemne praktický. Ak si kúpite SUV, tak je predpoklad, že zavítate aj mimo spevnených ciest. Tam by sa predsa príliš bledý interiér nehodil. Tak sa tam vôbec nehodí interiér od úpravcu TopCar.

Na prevážanie nákladov, detí, psov, či vlastne čohokoľvek môžete zabudnúť. Tiež môžete zabudnúť aj na obliekanie modrých riflí, ktoré púšťajú trochu farby. Bledá koža sa dostala všade. A nezostali bokom ani tmavé časti prístojovky. Keby ste v nevestinom aute snov, tak by bolo takéto. Ak by to nebolo Barbie vozidlo.

Diamantové prešívanie na sedadlách je úplne dokonalé, ale našlo si miesto aj na prístrojovej doske a výplniach dverí. Dokonca aj v priestore pre nohy. A to už je celkom úchylné maž kožené prešívané koberčeky. Treba dúfať, že pod sedadlom vodiča je miesto na vonkajšie topánky, ktoré si budete musieť buď vyzuť, alebo len prehodiť za iné, ale hlavne čisté cvičky. Prekvapivo bledé nie sú pedále.

Aké je auto zvonka? A nie je to jedno? Kľudne nech má 17-palcové disky a základnú farbu. Ten interiér je prasačina! Aspoň, že kufor je čierny, len s bledým vyberateľným kobercom.