Jamie Oliver v roli testovacieho jazdca Land Rover

19. decembra 2018 od Aktuality

Jamier Oliver, svetoznáma kuchárska celebrita, má k autám blízky vzťah. Síce im nerozumie asi až tak dobre ako hrncom a panviciam, aj tak to však stačí na to, aby sa stal testovacím jazdcom nového Range Roveru Evoque.

Z iniciatívy britskej automobilky totiž vzišiel zaujímavý marketingový koncept, v ktorom Jamieho posadili do úplne nového modelu Evoque a nechali ho jazdiť po Londýne s mnohými zastávkami. Tie sa týkali, ako inak, jedla, presnejšie povedané nákupu ingrediencií u Jamieho obľúbených predajcov. Cieľom misie bolo pripraviť čo najlepší vegetariánsky burger. Slávny kuchár sa tak stal jedným z úplne prvých ľudí mimo zamestnancov Land Roveru, ktorí nový Evoque riadili. Z fotiek je zjavné, že trasa Londýnom bola naplánovaná dosť „alternatívnym“ spôsobom. Do bazénu nový Evoque asi veľa budúcich majiteľov nezoberie.

Sám Jamie Oliver bol z projektu a auta nadšený. „Milujem toto auto a užil som si za jeho volantom kopec zábavy, či už v preplnenom meste ale najmä jazdou cez vodu v tuneloch Bishopsgate. Vždy som bol veľkým fanúšikom Land Roveru a je úžasné, že dokážu vyrobiť tak univerzálne a odolné auto ako Discovery a zároveň niečo tak mrštné ako Evoque“.

Aký bol burger nevieme, každopádne fotky sa vydarili.

Tags: