Ford ponúkne preverené jazdené autá, nebudú obmedzené jedinou značkou

Importér automobilky Ford na Slovensko, Summit Motors spúšťa, v súčinnosti s ostatnými dílermi značky novú službu. Bude sa volať Preverené auto so zárukou a na webe bude na stránke prevereneauto.sk.

Myšlienka za samotnou aktivitou je ponúknuť alternatívu, ktorá je bez rizík, čo sa týka jazdených áut. V ponuke budú autá, ktoré majú do 5 rokov a najazdené do 100-tisíc kilometrov. V procese výkupu prejde každé auto detailnou kontrolou s 100 kontrolnými bodmi. Tie sú zamerané nielen na samotný stav vozidla, ale aj na jeho servisnú históriu, pôvod a papierový stav.

Výhodou pri kúpe bude teda fakt, že auto bude v dobrom stave po všetkých stránkach. Druhým faktom však je, že bude mať aj ročnú celoeurópsku záruku a dokonca asistenčnú službu na dva roky tiež grátis. Pre každé z vozidiel bude v ponuke aj výhodné financovanie, s podmienkami podobnými tým, ktoré má Ford na nové vozidlá.

Ak by konečný zákazník nebol spokojný so zvoleným autom, tak má nárok na výmenu až po dobu 30 dní. Obmedzenie je však v tom, že musí auto vymeniť za niečo v rovnakej, alebo vyššej cenovej hladine. Druhou podmienkou je nájazd do 1000 kilometrov od samotnej kúpy.

Aktuálne je v ponuke viac ako sto vozidiel, ktoré sú preverené podľa protokolu a postupne pribúdajú ďalšie. Reálne sa dá pomocou servra prevereneauto.sk nájsť vozidlo nielen od Fordu, ale aj Škody, Hyundaiu, či Volkswagenu. Tu nejde o tlačenie konkrétnej značky, aj keď Fordy zatiaľ dominujú. Tu je cieľom ponúknuť auto, s ktorým zákazník nemá problém s históriou a zároveň ani s budúcnosťou auta.