Karma Revero zahalená rúškom tmy a tajomstva

15. marca 2019 od Aktuality

Najnovší kúsok z dielne Karmy má názov Revero a jeho predstavenie je naplánované na autosalóne v Šanghaji, ktorý sa bude konať budúci mesiac.

S istotou vieme, že pôjde o plug-in hybrid. Karma teda nezaspala dobu a naskočila na vlnu hybridizácie. Samozrejme, pôjde o sedan, ktorého tvary naznačuje jediná oficiálna fotografia, ktorá sa zatiaľ dostala na verejenosť. Tú môžete vidieť v galérii. Vidno z nej oblé kontúry karosérie a predných svetiel so žiabrovanou strechou, zvyšok auta je zahalený tmou a tajomstvom. Ako teda bude vyzerať zadná časť či bočný profil karosérie sa dozvieme až o mesiac. Vieme ale potvrdiť, že prvé kusy bude možné na cestách stretnúť už v druhej polovici roku 2019. Aj keď, na tých našich asi pôjde o veľkú raritu. Revero ale nebude tým jediným lákadlom v stánku Karmy, doplnia ho totiž aj dva koncepty, ktoré ponesú rukopis slávneho štúdia Pininfarina.

Zaujímavosťou tiež je, že Revero sa aktuálne stane jediným modelom, ktorý bude momentálne v sériovej produkcii karmy. Iné totiž aktuálne značka vo svojom portfóliu nemá. Je teda celkom isté, že na tomtou auta si museli dať veľmi záležať, keďže ide o ich vlajkovú loď a zároveň jediné plavidlo z celej pechoty.

Zdroj fotky/ photosource:motor1.com

Tags: