Svet sa zbláznil, verzia 2.0 – Mercedes-Benz SLS so štyrmi dverami

Keď sme písali o Bentley SUV ako o šialenosti, tak to bol asi len slabý odvar. A samozrejme ľahké drogy. Ten kto vymyslel to, že kupé s výklopnými dverami Mercedes SLS bude mať štvoricu dverí, ten by sa mal nad sebou zamyslieť. Alebo sa rovno prihlásiť na Prednej hore. Ak tak nespraví, tak je občianskou povinnosťou poslať po neho pánov v bielych plášťoch, ktorí by mu nasadili kazajku, pretože toto nie je normálne.

To, čo preniklo na svetlo sveta zatiaľ nie je produkčná verzia. Našťastie to nie je ani model. Je to iba patentový náčrt, ako by mali tieto štyri dvere vyzerať. Mercedes SLS AMG Quattroporte by bol po kupé, kabriolete, elektromobile a Black Series piatym zástupcom modelu.

Server Autoblog zverejnil náčrty z patentového úradu. Podľa nich je zrejmé, že predné dvere sa otvoria normálne hore a zadné, po vzore Rolls-Royce a Oplu Meriva, dozadu. Polosuicide doors na SLS. Zobuďte ich už z delíria. Toto nie je zdravé!

Ak sa táto zvrhlosť niekedy dostane do produkcie, tak bude cieľ jasný. Na muške bude mať Aston Martin Rapide, Maserati Quattroporte a Porsche Panamera. Ten fet ale musia mať poriadne kvalitný. Ktovie, čo Turci do Stuttgartu priniesli a predávajú tam…

(Zdroj/Source: Autoblog.com)