Fotoreportáž zo zrazu superšportov vo Veldene (AT)

Všetci máme pred očami zraz Klubu sportovních aut v Brne, onedlho nás budú zahlcovať extrémy z goodwoodskeho festivalu rýchlosti, ale niekedy je lepšie navštíviť menší zraz superšportov. Náš čitateľ Thomasino na jeden náhodou narazil a sprostredkoval nám svoje dojmy:

„Počas mojej štvodennej dovolenky vo Veldene na brehu jazera Wörthersee mi do očí padol plagát s motívom pripravovaného zrazu športových áut.  Vychádzal práve na sobotnú spiatočnú cestu z Talianska. Takú akciu som si samozrejme nemohol nechať ujsť.

Už poobede sa bolo na čo pozerať, autá sa pomaly schádzali a  pred Casino Velden bol vystavený Aventador Roadster svetlomodrej farby ako rakúska premiéra. Celá akcia gradovala o šiestej večer spanilou jazdou všetkých áut od Falkensteiner Schloss hotelu po kolonáde cez centrum mesta ku kasínu, kde mali hodinovú  prestávku. Ľudia mohli chodiť okolo nich, fotiť si ich, kochať sa krásnymi krivkami a vychutnávať si jedinečnú atmosféru… Bol to jedinečný zážitok.“

Thomasino, ďakujeme za nádielku fotiek a za zhodnotenie stretnutia! A jemne aj závidíme, že si mohol vidieť túto parádu na vlastné oči.