Ford Ranger prichádza s balíkom Delta 4×4

Ford Ranger patrí medzi naše obľúbené offroad pickupy a preto vítame každé jeho vylepšenie. Také ponúka napríklad aj nemecký úpravca Delta 4×4.

Ten predstavil balík s body lift kitom pre ešte lepšiu prejzadnosť térenom a pre ešte drsnejší image. Karoséria je zdvihnutá až o 10 cm a samotné pružiny sú dlhšie o 4cm. Priam šialený rozmer 305/60/R18 majú pneumatiky Cooper Discoverer obuté do čiernych matných diskov. Pre takéto masívne široké pneumatiky bolo treba rozšíriť aj blatníky. Kultová japonská firma PIAA dodala prídvané LED svietenie na prednom ráme ale azda najväčším úletom na tomto Rangeri je divoký farebný polep v štýle graffiti s nápismi Beast. Teda beštia, čo úplne sedí. Motorické zmeny nečakajte, keďže ide o prídavný kit, ktorý je možné namontovať na akýkoľvek európsky Ranger.

Delta 4×4 si za túto prestavbu účtuje 2 260 euro za bodykit. To však nie je ani zďaleka všetko, keďže v ňom nie sú zahrnuté pružiny a tlmiče, ktoré stoja ďalších 2 216 euro. Chcete masívne čierne kolesá a pneumatiky Cooper? Fajn, bude to stáť 2 900 euro. Ak sa vám ešte nezakrútila hlava, prihoďte rozšírené blatníky za 1 800 euro a svetelnú rampu za 1 160 euro. Táto paráda teda vôbec nie je lacnou záležitosťou, nepochybne si ale svojich záujemcov nájde.