Dajte deťom omaľovánky s Astonom

Callum studio, čo je nová dizajnérska firma Iana Calluma, dlhoročného dizajnéra Aston Martinu pripravila pre obdobie dlhých dní bez možnosti navštevovať školy vymaľovánky pre deti. Sú na nich, nie príliš prekvapivo, modely Aston Martin, konkrétne Vanquish.

Zatiaľ sú dostupné tri obrázky Vanquishu, vraj štvrtý, na ktorom má byť Aston Martin GT3 bude dostupný onedlho.

Nie je to len o samotnom vyfarbovaní, ak následne na sociálne siete postnete vyfarbený kúsok s hashtagom #colourwithcallum, tak to budú vidieť ľudia vo firme a vyberú si niektoré, ktoré sa im budú páčiť. Vybraní vyfarbovači dokonca môžu získať ceny. Akurát nie je jasné, či táto ponuka platí aj mimo Spojeného kráľovstva.

Na prvých troch omaľovánkach je Vanquish, ale nie hocijaký, ten, ktorý Callum predviedol ako svoj prvý projekt po opustení JLR. Je modernou interpretáciou už klasického auta. Postupne vyrobia 25 kusov a každý bude mať V12 s výkonom 442 kW (600 k).

Ak chcete vymaľovať, tak kliknite pravým tlačidlom myši na náhľad a otvorte ho v novom okne, stiahnete tak plnú veľkosť obrázka, ktorú si môžete vytlačiť a buď vymaľovať sami, alebo dať vymaľovať deťom. Poďakovanie, samozrejme, patrí Callum studio.