Cruella de Vil si objednala jedinečný Rolls-Royce (alebo nie celkom)

Ak ste nepochopili to meno v názve, tak to je taká pološialená teta z kreslenej rozprávky o 101 dalmatíncoch. Tá mala okrem chuti spraviť si z malých psíkov kožuch aj mega auto. V hranom filme to bol Panther DeVille z roku 1974, aj keď vyzeral skôr na rok 1930. Ak by si teta kupovala auto teraz, tak by šla do Rollsu. Zaručene.

Za peniaze sa dá kúpiť všetko. Aj špeciálny Rolls-Royce, ktorý nemá nikto iný na svete. Pomaly nám to začína pripomínať praktiky brunejského sultána pri špecialáitách ako Venice project. Takže prišiel neznámy milionár do Rollsu, hodil na stôl tablet s prednastaveným prevodom a povedal, že sa mu páčia autá na štýl Sweptail z tridsiatych rokov, pričom umlčal všetkých formulkou Shut up and take my money. V Rollse si povedali, že Say no more! A jedinečný kus Sweptail uzrel svetlo sveta.

Drevená polica vzadu, šialene veľké okno, detaily pripomínajú nielen podobné vozidlá z minulosti, ale aj rýchle člny. Po stlačení špeciálneho tlačidla sa objaví fľaša šampanského spolu s dvomi čašami. Čo vy na to, slečna Moneypenny? Nič pán Bond. James Bond to nebol. Ale máme podozrenie, že vieme, kto má 10 miliónov zbytočných po predaji McLarenu F1, ktorý bol niekoľkokrát búraný. Čítate správne, špecialita stála 10 miliónov britských libier. Možno bude toto auto vo filme Johnny English 3.