Alfa Romeo Stelvio bude mať novú variantu Ti

Alfa Romeo Stelvio modelového roku 2021 dostane novú verziu Ti. Zapadne tak medzi existujúce varianty Stelvio, ktoré je základom a pod vrcholné QV.

Pod kapotou bude dvojlitrový štvorvalec, ktorého 209kW/280 koní vôbec neznie zle. Pridajme k tomu pohon všetkých štyroch kolies Q4 AWD. Prostredníkom medzi motorom a kolesami je osemstupňový automat. Zvonka môžete verziu Stelvio Ti rozpoznať podľa masívnych 21″ kolies v čiernej farbe s tradičnými okrúhlymi lúčmi.  Čierne sú aj rámy okien. Vzadu nechýba difúzor a mocne sa tváriaca dvojica výfukov. Decentné emblémy Ti vidíme na blatníkoch aj na piatych dverách. Kabíne zasa dominuje koža a alcantara, z ktorej sú zhotovené hlboké športové sedadlá, hliníkové doplnky či obklady z imitácie karbónu. Ak chete radiť manuálne, poslúžia vám hliníkové pádla pod volantom.

Verzia Ti však nie je jedinou novinkou, ktorá sa týka Stelvia. Viac detailov ohľadom inovácií tohto SUV by mala Alfa Romeo do sveta vypustiť v januári 2021. Vtedy budeme snáď vedieť aj to, za koľko sa táto nová varianta Ti bude u nás predávať.