Malá Amerika na letisku v Trenčíne

Včerajšia, extrémne horúca sobota, umožnila návštevníkom trenčianskeho letiska preniesť sa aspoň na jeden deň do Ameriky.

Konal sa tu totiž už 5.ročník zrazu Mustangov a s ním spojený zraz Corviet všetkých možných generácií a tuningových modifikácií. Vítané však boli aj iné, viac či menej exotické, stroje iných značiek ako len Ford či Chevrolet, podmienkou bol iba americký rodokmeň. Mimochodom, popri tejto akcii sa konali aj iné pridružené podujatia, ako napríklad preteky v šprinte či tuningový zraz, na ktorom bolo možné na vlastné oči vidieť aj také komické kreácie ako Opel Vectra bojujúci s krízou identity a snažiaci sa vyzerať ako Subaru Impreza.

My sme tu však boli hlavne kvôli „amerikám“, ktorých zraz mal na programe tiež rôzne zaujímavé, uchu a oku lahodiace disciplíny, ako napríklad meranie hluku, pálenie gúm či sexy carwash. Najmä tú poslednú uvedenú sme samozrejme dôkladne zdokumentovali 🙂

Lepšiu predstavu o tom, čo sa včera v Trenčíne dialo, vám však určite poskytne fotogaléria. Prajeme teda príjemné pozeranie.