Galéria nového BMW radu 3, tentoraz nie z promo fotiek

Včera, 16. Februára 2012 predstavil žilinský predajca áut BMW, MD-Bavaria novú trojku s kódovým označením F30. Večer mal pod palcom Šaňo Šťefuca, ktorý z redakcie autogripu spravil na pár sekúnd väčšie hviezdy ako samotné autá.

Áno, prišli sme kvôli zjazdnosti ciest o niečo neskôr, na čo známy motoristický komentátor reagoval trefne: ,,Niektorí nevyužili pohon všetkých kolies xDrive a preto prišli neskôr.“ V každom prípade by to bolo dosť nemožné, keďže sme prišli na Citroëne Berlingo…

To bolo ale posledné odbočenie od témy večera. Postupne sa predstavili všetky verzie, najskôr Sport, biela 320d, s čiernym interiérom, ktorý ozvláštňovali červené detaily na sedadlách a obkladových lištách.

Druhá sa zjavila línia Modern. Tmavý exteriér ostro kontrastoval s bledým interiérom. O praktickosti bledého volantu sa dá polemizovať, ale efekt má vynikajúci. Pri tomto aute sa potvrdilo, že rast veľkosti kolies je nezastaviteľný. Nová trojka jednoznačne potrebuje minimálne osemnástky!

Posledná spod plachty vyšla Luxury Line. Drevené obloženie, hnedá koža tvorili peknú kombináciu. Detailnejšie porovnanie línií sme spomínali v pitve. Teraz je však čas na galériu. Prajeme príjemné pozeranie.