Fridays report 03.06.2016

Každý prvý piatok v mesiaci sa chodí na spoveď. Aspoň toľko nás učili v škole na náboženstve. Nech to je zariadené u vás akokoľvek, v letnom období je každý prvý piatok v mesiaci ešte jedna akcia, pri ktorej netreba vypovedať milión modlitieb.

Každý prvý letný piatok je pri Carrefoure na Panónskej v bratislavskej Petržalke akcia Fridays. Začína približne o 18tej a stretávajú sa na nej majitelia a priaznivci amerických vozidiel a veteránov a vlastne všetkého dobrého so štyrmi kolesami.

Minulý piatok (03.06.) sme na akciu zavítali aj my. Prehlaidka vozidiel siahala na americkej strane od Corvette, cez Mustangy, Cobru až po tie dlhé krížniky, ktorým nie je vidieť skoro z jedného konca na druhý. Sekciu ostatné reprezentovalo, okrem testovaného Talismanu, Porsche 356, Citroën HY ako catering van a napríklad Maluch, čiže Fiat 126. Aj keď účasť nebola ani zďaleka taká ako na prvom a poslednom piatku, tak rozhodne bolo na čo pozerať. A ešte pár príležitostí pozrieť si tieto skvosty tento rok bude, tak neváhajte!