Faceliftované BMW 5 aj M5 s balíkmi nových komponentov

BMW predstavilo nový balíček dielov pre svoju faceliftovanú radu 5. Týka sa aj najvýkonnejších modelov M5 a M5 Competition.

Začnime štandardnými modelmi, pre ktoré je dostupný celokarbónový bodykit. Ten obsahuje predný nárazník, podnárazník, masku, spojler, zadný nárazník či prahy a difúzor ale aj také detaily, ako viečko palivovej nádrže. Samozrejme nechýbajú disky kolies. Možností je vážne veľa a všetky diely si môžete objednať separátne. V interiéri je k dispozícii volant, hliníkové športové pedále či karbónové pádla prevodovky pod volantom.  Ešte stále je reč o štandardných modeloch rady 5. Nezabudlo sa ale ani na zákazníkov jazdiacich špičkovými M5 a M5 Competition.

Tie majú v ponuke špeciálne diely exkluzívne dostupné iba pre tieto športové modely a nie sú iba dizajnové, ale aj funkčné. Ide o podvozok z dielne divízie M a ešte silnejšie brzdy Performance. Kované 20″ disky kolies sú rovno obuté do lepivých pneumatík ku ktorým je k dispozícii aj obal. Malým detailom, exkluzívne dostupným pre verzie M, je aj karbónová páčka prevodovky.

Presné ceny jednotlivých komponentov zatiaľ nepoznáme. avšak dobrou správou je, že by mali byť dostupné ihneď pri zahájení predaja faceliftovanej rady 5.