BMW M2 v limitovanej edícii od FUTURA 2000

Americký graffiti umelec FUTURA 2000 spojil svoje sily s BMW a výsledkom je limitovaná edícia BMW M2. Tá bude niesť tri unikátne farebné prevedenia karosérií. Celkový počet vyrobených kusov sa zastaví na čísle 500.

Všetky sú ručne lakované a prevedenie karosérie korešponduje aj s obkladmi interiéru. Na všetkých usoch tiež nebude chýbať umelcov podpis. Po technickej stránke sa nič nemení oproti bežnej M2. Tieto limitky ale jazdia na 19″ kolesách Jet Black. Väčšina panelov karosérie, v závislosti od toho ktorú z troch alternatív si vyberiete, na sebe nesie grafické motívy navrhnuté práve spomínaným FUTURA 2000. Všetky sú ale ladené do tmavých farieb. Sedadlá sú čierne s bledou, prešívanie je modré vo farbe Polar Blue. Volant je prešívaný alcantarou a interiér dopĺňajú už spomínané obkladové lišty s grafickým prevedním ladiacim s exteriérom.

Ak by ste mali o tieto špeciálne M2 záujem, vedzte, že sa zrejme budú predávať iba v USA. Na tamojšom trhu by mali byť dostupné od júna, cenovka ale známa nie je. Dá sa ale očakávať, že výraznejšie prekročí sumu 58 900 USD, za ktorú sa predáva štandardný model M2.