Video – Kim „Dotcom“ Schmitz na Gumball 3000

Ak niekto netuší, kto Kim „Dotcom“ Schmitz je, tak ten asi ešte neopustil náruč svojho obľúbeného záhradkárskeho blogu, prípadne stránky štrikujtesnami.sk.

Kim je Nemec, to je jasné, ale podstatné je, že je zakladateľ stránky Megaupload.com, ktorú nedávno zrušili kvôli pirátskemu materiálu, ktorý bol na nej dostupný. Otázka znie, ako je spojený s autami?

Okrem toho, že sa pravidelne zúčastňoval pretekov Gumball 3000, ktoré tiež nie sú stopercentne legálne, keď prekročenie rýchlosti nič neznamená, bol zberateľom áut. To by nebolo až také zvláštne. Ale tie novozélandské značky stáli za to.

Príklady:

2005 Mercedes-Benz CLK DTM, značka: GOOD (dobrý)

2004 Mercedes-Benz CLK DTM AMG 5.5L Kompressor, značka: EVIL (zlo)

2010 Mercedes-Benz S65 AMG L, značka: CEO (riaditeľ z anglického Chief Executive Officer)

2008 Rolls-Royce Phantom Drop Head Coupe, značka: GOD (boh)

2010 Mercedes-Benz E63 AMG, značka: STONED (zhulený)

2010 Mini Countryman Cooper S, značka: V

2010 Mercedes-Benz ML63 AMG, značka: GUILTY (vinný)

2009 Mercedes-Benz ML63 AMG, značka: MAFIA

2011 Mercedes-Benz G55 AMG, značka: POLICE

2010 Mercedes-Benz CL63 AMG, značka: HACKER

Pekná kolekcia. A to sú len autá so zaujímavou značkou. Okrem nich mal aj klasický ružový kabriolet Cadillac a napríklad Maserati GranCabrio a Lamborghini LM002.

Zločinu sa nezastávame, ale MegaUpload bol prostriedok. Ilegálne hniezdo software, filmov a hudby z neho spravili ľudia. Keby sa vzal tento precedens doslovne, tak výrobcovia automobilov by mali byť tiež zavretí, pretože autá môžu prekračovať rýchlosť. Alebo výrobcovia nožov za to, že tie môžu byť použité na vraždenie.

Tak a teraz si pozrite videá s najtypickejšou angličtinou s nemeckým akcentom, 250 kilometrami za hodinu a podobnými fajnovosťami.

Zdroj obrázkov: spotte.rs