Video – heroický epos o lietajúcej Mahindre

Po poriadku, na začiatku si treba uvedomiť, že India je niekde inde. Ázia, samostatný poloostrov je jedna z odpovedí, ale nie je tá, čo sa sem hodí. India je druhou najľudnatejšou krajinou sveta, hneď po Číne a súčasť Commonwealthu. Síce má samostatnú vládu a je republika tak technicky je na jej čele stále Alžbeta II.

Pre toľko ľudí je teda možné uživiť samostatné automobilky a samostatnú filmovú tvorbu. Automobilka Mahindra je zameraná na výrobu terénnych automobilov, medzi ktoré patrí aj high-end model Goa, ktorý vyzerá trochu komicky, ale dokáže prejsť značnými terénnymi nástrahami.

Tento skvost sa dostáva aj na Slovensko. Predajca o ňom tvrdí nasledovné: „Optimálna predná a zadná náprava v kombinácii s posilňovačom riadenia a vetranými prednými brzdovými kotúčmi garantujú pohodlné ovládanie a presnosť reakcií vozidla.“

O aute nech si spraví každý vlastný názor, veď auto stojí 19 776 eur. Samostatne treba spomenúť filmovú tvorbu. Tá sa vo všeobecnosti označuje ako Bollywoodska. A niektoré veci preberá z európskych a amerických filmov, ktoré dopĺňa melodickými tanečnými scénami a vsuvkami.

Keď sa tieto dva fenomény spoja, tak to dopadá tak, ako je vidno vo videu. Genialita tkvie v detailoch a načasovaní. Enjoy!

One thought to “Video – heroický epos o lietajúcej Mahindre”

Comments are closed.